Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Fotografia

Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Wyd II

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Mistrz Scott Kelby powraca!

Aparaty cyfrowe spowszedniały już na tyle, że oszacowanie ilości zdjęć powstających każdego dnia jest prawie niemożliwe. Jak sprawić, żeby Twoje zdjęcia nie utonęły w masie przeciętnych, średniej jakości fotografii? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w niepowtarzalnej książce mistrza Scotta Kelby'ego.

Tylko on -- ze swoim poczuciem humoru, bezpośredniością oraz najlepszymi przykładami -- przekaże Ci najważniejsze tajniki fotografii cyfrowej. Po lekturze tej książki już nigdy nie popełnisz tych klasycznych błędów powielanych przez amatorów. Dowiedz się, jak zapewnić ostrość Twoim zdjęciom, jak poprawnie fotografować rozmaite przedmioty, sytuacje i ludzi niezależnie od warunków oświetleniowych i pogodowych. Kolejne wydanie tej cenionej książki zostało zaktualizowane i rozszerzone o nowe sytuacje -- fotografię krajobrazową oraz porady. Ta książka to przepis na udane zdjęcia!

Dzięki tej książce:

  • zrobisz ostre i atrakcyjne zdjęcie
  • dobierzesz idealne parametry ekspozycji niezależnie od warunków
  • wydrukujesz odbitki najwyższej jakości
  • zachwycisz znajomych fantastycznymi zdjęciami
Najlepsze źródło informacji o fotografii cyfrowej!

Rok wydania: 2014 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x23cm Ilość stron: 240 Waga: 0.5 kg EAN: 9788324690855

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie