Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Medycyna ogólna

  • -5%

Schematy postępowania w wybranych chorobach..

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

SCHEMATY POSTĘPOWANIA W WYBRANYCH CHOROBACH GASTROENTEROLOGICZNYCH
REDAKTOR:
prof. dr hab. n. med. Barbara Skrzydło-Radomańska Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu choroby refluksowej przełyku, choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz chorób czynnościowych jelit.
Poradnik skierowany do wszystkich lekarzy POZ, do których zgłaszają się pacjenci z problemami gastrycznymi, m.in. związanymi z żołądkiem, refluksem żołądkowo-przełykowym, zaburzeniami pracy jelit lub objawami nietolerancji pokarmowej. Książka zawiera zarówno informacje na temat etiologii poszczególnych jednostek chorobowych, jak i schematy diagnostyczne stosowane w celu potwierdzenia lub wykluczenia schorzenia oraz algorytmy terapeutyczne.
Schematy postępowania w chorobie refluksowej przełyku, chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, infekcji Helicobacter pylori, chorobach czynnościowych jelit, lambliozie i nieceliakalnej nadwrażliwości na gluten zostały opracowane na podstawie najnowszych wytycznych oraz szeroko stosowanych standardów diagnostycznych i terapeutycznych. Książka jest doskonałym kompendium wiedzy, pomocnym w ustaleniu wczesnego rozpoznania oraz w skutecznym leczeniu pacjentów z wybranymi problemami gastrycznymi w codziennej praktyce lekarza POZ.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Medical Education Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 120 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365471987

69,35 zł 73,00 zł
+ -

Opinie