Powrót

Klasyka bajek i wierszy

  • -5%

Saper

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Oparta na faktach książka Saper przenosi czytelnika w trudny okres wojennej zawieruchy.
Autor w poruszający sposób opisuje dramatyczne losy swojego ojca, którego życie było nieustającym dowodem na istnienie Bożej łaski i opieki.
Sploty wydarzeń bez wątpienia świadczą o cudach, jakich Bóg dokonuje, troszcząc się o swoje dzieci. Poznając życie tytułowego sapera, możemy jednocześnie zagłębić się we własną duszę i zastanowić nad tym, co dla nas samych jest najważniejsze.
Artur Tołłoczko stawia nas przed bezkompromisowymi pytaniami, na które trudno czasem odpowiedzieć. Opiera się przy tym na świadectwie swojego życia, mającego mocny związek z ojcem ziemskim, jak i Niebiańskim.
Artur Tołłoczko mąż cudownej żony i ojciec dwóch wspaniałych córek. Starszy w Społeczności Chrześcijańskiej Południe Kościoła Chrystusowego. Jest odpowiedzialny między innymi za poradnię przykościelną. Coach z certyfikatem ICC. Menedżer z międzynarodowym doświadczeniem w korporacjach farmaceutycznych i biotechnologicznych. Autor książek dla młodzieży.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Szaron Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 104 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366494923

21,76 zł 22,90 zł
+ -

Opinie