Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

  • -10%

Samo Sedno - Kłótliwy poradnik partnerski

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Napisany lekko i ciekawie poradnik udowadnia, że mimo iż kłótnia ma wiele odcieni, to wszyscy tak naprawdę spieramy się o to samo i prawie zawsze tak samo. Autorka w zabawny, czasem prześmiewczy sposób opisuje różne tematy kłótni: wychowanie dzieci, wyjazd na wakacje, pieniądze, seks, zazdrość czy relacje z teściami. Każdy rodzaj sporu ilustrują humorystyczne rysunki. W przykładowych dialogach i scenkach opatrzonych trafnymi komentarzami możesz ujrzeć siebie lub swoich znajomych w krzywym zwierciadle.

Kłótnia jest sztuką i ma swoje zasady. Ich znajomość przyda się na pewno parom, które dopiero zaczynają wspólne życie - pomoże przewidzieć niektóre komplikacje, a może nawet im zapobiec. Osoby pozostające w związkach z dłuższym stażem będą mogły spojrzeć na swoje problemy z dystansu i zobaczyć, jak czasem drobne nieporozumienia urastają do rangi awantur. Umieszczona na końcu lista dziesięciu najważniejszych zasad pokaże, jak mądrze się spierać.

Rok wydania: 2012 Wydawnictwo: Edgard Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 192 Waga: 0.5 kg EAN: 9788377880227

25,02 zł 27,80 zł
+ -

Opinie