Powrót

Poradniki

  • -15%

Rozstanie z plastikiem. Praktyczny przewodnik

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Chcesz ograniczyć ilość plastiku w swoim życiu, ale nie wiesz, od czego zacząć? To niełatwe, szczególnie, że plastik to nie tylko widelczyki, słomki i foliowe torebki robi się z niego także ubrania, meble i wiele innych rzeczy. Chodzimy po nim i prawdopodobnie także go połykamy. Gdziekolwiek spojrzysz, plastik jest w zasięgu ręki nawet na Antarktydzie i Kole Podbiegunowym.
Nie zrezygnowałyśmy z plastiku w ciągu jednego dnia jego redukowanie to niekończący się projekt ale od czasu, gdy uznałyśmy, że chcemy się go pozbyć, wiele się nauczyłyśmy. Wyszukiwałyśmy informacje, rozmawiałyśmy z ludźmi, sprawdzałyśmy, co według nas działa, a co nie. Znalazłyśmy odpowiedź na dręczące nas pytania: Jak będę myć włosy?, Czy mam przestać jeść krakersy?, Co z workami na śmieci? oraz przede wszystkim Czy to będzie drogie?.
Kiedy stopniowo pozbywałyśmy się plastiku, odkryłyśmy, że lepiej nam się żyje w lokalnej społeczności, jemy zdrowiej i mamy znacznie mniej sprzątania. To wspaniałe uczucie!

Rok wydania: 2019 Wydawnictwo: Linia Sp. z o.o. Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x21cm Ilość stron: 192 Waga: 0.5 kg EAN: 9788363000431

38,25 zł 45,00 zł
+ -

Opinie