Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

Rozmowy trzecie + autograf Kaczkowskiego

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

To zapis ponad czterdziestu spotkań z twórcami współczesnej muzyki rozrywkowej, wybranych z ponad dwustu wywiadów przeprowadzonych przez Piotra Kaczkowskiego w latach 2004 – 2008.
Są tu ulubieńcy słuchaczy i czytelników. Nasi, trudno dostępni mimo, że tak nieodlegli: Renata Przemyk, Zbigniew Preisner, Stanisław Sojka, Józef Skrzek, Piotr Wiwczarek i Marek Piekarczyk. A wśród gości zagranicznych równie lśniący szpaler. Oto Roger Waters, Nick Mason i David Gilmour - trzech muzyków Pink Floyd, nagranych już po historycznym występie na Live 8, plus jeszcze Aubrey Powell - twórca okładek, i Alan Parsons - inżynier dźwięku płyty Dark Side Of The Moon. Prawie godzinę poświęcił Państwu nie tylko Nick Mason, ale i Chris Rea, a Tori Amos, na pytanie ile mamy czasu powiedziała: nie śpieszę się. W wyjątkowych monologach pojawiają się Fish i Ian Gillan, jest na własne życzenie obudzona o świcie Lisa Gerrard, są weterani: siedemdziesięcioletni mistrz bluesa Buddy Guy, najstarszy Rolling Stone Bill Wyman, muzycy Caravan i Nazareth, i cudowny gawędziarz Ronnie James Dio. Wracają też zespoły o których, wydawałoby się, nie będziemy tak często słyszeć: Bauhaus, The Cult, Garbage, Simple Minds. Jest fruwający Jon Anderson, autentycznie podniebny Bruce Dickinson, rzeczowa Yoko Ono, uporządkowany Michael Stipe i uroczy Steve Hogarth. Jest producent Queen i Niemena - słynny Mack, i od lat obecny w naszym życiu Steven Wilson, tu reprezentujący nie tylko Porcupine Tree ale i Blackfield. Skoro o przyjaciołach mowa: Suzanne Vega i Jean Michel Jarre również pojawiają się na chwilę, jest również opis najbardziej poruszającego koncertowego wydarzenia ostatnich lat, jedynego jak dotąd występu reaktywowanego Led Zeppelin. Są wreszcie młodzi, muzycznej sceny nadzieje na przyszłość: Archive, Oceansize, RPWL.  

Rok wydania: 2008 Wydawnictwo: FotoJana Stan: UżywanaRodzaj okładki: Twarda Wymiar: 13.5x20.5cm Ilość stron: 400 Waga: 0.6 kg EAN: 9788392781806 TIN: T02561093

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: wytarta
Brzegi stron: zakurzone
Inne: autograf autora

Opinie