Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Sport

Rocznik 2015 - 2016: Encyklopedia piłkarska FUJI (tom 49) Rocznik 2005 - 2006: Encyklopedia piłkarska FUJI

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Encyklopedia piłkarska Fuji – cykl książek wydawanych przez wydawnictwo GiA opisujących historię rozgrywek w piłce nożnej. Twórcą cyklu i głównym autorem jest Andrzej Gowarzewski. Specjalnym nurtem encyklopedii jest seria. Kolecja klubów opisująca historię polskich klubów piłkarskich.

32. tom popularnej Encyklopedii piłkarskiej FUJI, wydawanej przez Andrzeja Gowarzewskiego i jego wydawnictwo GiA. Jest to obowiązkowa lektura dla każdego szanującego się kibica piłki nożnej. Książka zawiera dokumentację rozgrywek ligowych w Polsce na pięciu najwyższych szczeblach, Pucharu Polski, lig europejskich, kontynentalnych pucharów oraz mistrzostw reprezentacji narodowych. W tomie 32. zamieszczono m.in. pełną dokumentację piłkarskiego turnieju Igrzysk Olimpijskich w Atenach (2004), 41. Copa America, 13. Pucharu Azji (także eliminacje) oraz 7. Pucharu Konfederacji (2005). Najtrudniej dostępny tom z całej serii.

Piętnasty w serii rocznik 2005-2006; jak co roku ten sam układ treści, choć „piłkarska Polska cała” stała się… chałą. Z braku chęci do współpracy niektórych okręgów prezentujących – ku uciesze prezesa Listkiewicza – niechęć do naszych działań, skończyło się na piątym poziomie. Reszta w normie, czyli to, co najważniejsze – 41. edycja Copa America w pełnej dokumentacji, podobnie jak igrzyska olimpijskie w Atenach, a także jak zwykle Puchar Konfederacji i mistrzostwa Azji; to jasne, że wszystkie mecze i wszyscy ludzie.

 

Rok wydania: 2005 Wydawnictwo: Wydawnictwo GiA Stan: UżywanaRodzaj okładki: Twarda Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 248 Waga: 0.4 kg TIN: T00380607

Uwagi: Brzegi stron zakurzone,Oprawa lekko wytarta,Strony trochę pożółkłe.

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie