Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

  • -5%

Responsywne strony WWW dla każdego

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Twórz skalowalne strony WWW (RWD) dla wszystkich urządzeń!
Responsywne strony WWW umiejętnie dostosowują się do rozmiaru każdego ekranu, na jakim zechcesz je wyświetlić. Ta ich właściwość pomaga również generować zyski! Po pierwsze, wystarczy utrzymywać tylko jedną wersję responsywnej strony. Po drugie, Twoi potencjalni klienci i użytkownicy mogą zapoznać się z Twoją ofertą lub skorzystać z niej praktycznie w dowolnym miejscu świata. I to niezależnie od tego, czy korzystają ze smartfona, z tabletu czy z komputera stacjonarnego!
Jeżeli chcesz nauczyć się tworzyć takie strony, ta książka będzie dla Ciebie najlepszym źródłem! Już za chwilę dowiesz się, w jaki sposób zbudować skalowalne strony WWW z wykorzystaniem najnowszych możliwości kaskadowych arkuszy stylów CSS3 oraz języka HTML5. Przekonasz się, jak łatwo możesz modyfikować style pod konkretne media oraz jak najlepiej zorganizować proces projektowania responsywnej strony WWW. Zaznajomisz się też z najlepszymi technikami poprawy wydajności Twoich stron WWW. To jest obowiązkowa lektura dla wszystkich programistów i projektantów stron WWW!
Przygotuj strategię treści strony zanim zajmiesz się jej wizualnym wyglądem
Dowiedz się, dlaczego domyślnym wzorcem powinna być strona przystosowana do małych ekranów
Poznaj elementy języka HTML i właściwości stylów CSS niezbędne do tworzenia skalowalnych stron
Zastosuj zapytania o media, aby wyświetlać różne style CSS na ekranach różnej wielkości
Modyfikuj obrazy, czcionki i sekcje nawigacji
Stosuj techniki optymalizacyjne, aby tworzyć mniejsze i szybsze strony

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 336 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328300354

56,05 zł 59,00 zł
+ -

Opinie