Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

  • -5%

Responsywne i wydajne projekty internetowe.

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Superwydajne aplikacje i strony WWW!
1024768, 800600 czy te liczby coś Ci mówią? To najpopularniejsze rozdzielczości ekranu, które obowiązywały w czasach przed mobilną rewolucją. Obecnie użytkownicy korzystają z przeróżnych ekranów, wyświetlających obrazy w wielu innych rozdzielczościach. Jak sobie z tym poradzić? Jak tworzyć strony WWW, które będą działać poprawnie na każdym dostępnym urządzeniu? Jak rozwiązać problemy z wydajnością? Na te i dziesiątki innych pytań odpowiada ta niezwykła książka.
Sięgnij po nią i zapoznaj się z najnowszymi trendami w tworzeniu responsywnych i wydajnych stron WWW oraz aplikacji internetowych. W trakcie lektury zdobędziesz bezcenną wiedzę na temat mierzenia wydajności aplikacji oraz czynników, które mają na nią wpływ. Kolejne rozdziały dostarczą Ci wyczerpujących informacji dotyczących ciekawych rozwiązań problemu wydajności po stronie klienta oraz serwera, a ponadto zaprezentują techniki ciągłego testowania wydajności. Przekonaj się, jak istotne jest zapewnianie obrazów dopasowanych do urządzenia oraz stosowanie pamięci podręcznej. Poznaj dostępne responsywne szkielety oraz ich ocenę według osobistych kryteriów autora. Jest to doskonała lektura dla wszystkich osób podążających za trendami w tworzeniu stron WWW i aplikacji internetowych.
Uzyskaj podstawowe informację dotyczące wydajności stron i narzędzi do jej mierzenia.
Pisz funkcjonalności przy wykorzystaniu NodeJS, które zaserwują zasoby przystosowane do urządzenia klienta.
Poznaj rozwiązania działające po stronie klienta, takie jak leniwe ładowanie całych sekcji strony włącznie z obrazami, stylami i zawartością.
Sprawdzaj zgodność z umową SLA poprzez automatyczne testy napisane w PhantomJS.
Przeanalizuj kilka responsywnych frameworków, oraz autorski framework Toma Barkera działający po stronie serwera.
Tom Barker jest związany z wytwarzaniem oprogramowania od lat 90. XX wieku. Aktualnie pełni funkcję dyrektora ds. wytwarzania oprogramowania w firmie Comcast. Interesuje się analizą danych i ich wizualizacją. Szczególną uwagę przykłada do tworzenia kodu wysokiej jakości.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 160 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328308381

33,16 zł 34,90 zł

Opinie