Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

KOSS, WOS

Repetytorium gimnazjalisty WOS GREG

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenęRepetytorium Gimnazjalisty Wiedza o Społeczeństwie to najnowsza książka w serii. Została ona dostosowana do nowej podstawy programowej i zawiera komplet zagadnień potrzebnych uczniowi każdej klasy gimnazjum.

Napisana jest przystępnym, zrozumiałym językiem, a dla dodatkowego ułatwienia treść została w wielu miejscach przedstawiona w ułatwiających zapamiętanie formach graficznych - schematach, wykresach i tabelach. Najważniejsze pojęcia dokładnie wyjaśniono i ujęto w wyraźne ramki, dzięki którym można je szybko odnaleźć w tekście. Pomocny jest też indeks owych terminów.

Wielką zaletą naszych repetytoriów jest bardzo trafne przewidywanie pytań na tegorocznym egzaminie. W każdej publikacji uwzględniliśmy tegoroczne przewidywania oraz pewniaki na test i egzamin.

Repetytorium Gimnazjalisty Wiedza o Społeczeństwie to książka, z którą nauka tego przedmiotu staje się ciekawa, prosta i przyjemna. Polecamy każdemu gimnazjaliście!

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Greg Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x18cm Ilość stron: 144 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375174694

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie