Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Język polski

Repetytorium Gimnazjalisty język polski GREG

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenęRepetytorium gimnazjalisty to zupełnie nowa seria wydawnicza, dostosowana do potrzeb uczniów gimnazjum i opracowana zgodnie z nową podstawą programową.

Repetytorium gimnazjalisty język polski zawiera omówienia najważniejszych i najczęściej omawianych lektur, ułożone zgodnie z tematami najczęściej spotykanymi na egzaminie. Druga część książki to zagadnienia językowe i gramatyczne, omówione przystępnym i łatwym dla ucznia językiem. Atutem książki jest duża ilość tabel, schematów i wykresów, które ułatwiają szybkie opanowanie materiału. Ważne definicje wyróżniono widocznymi na stronie ramkami. Dodano też szczegółowy indeks pojęć, ułatwiający poruszanie się po Repetytorium.

Wielką zaletą naszych repetytoriów jest bardzo trafne przewidywanie pytań na tegorocznym egzaminie. W każdej publikacji uwzględniliśmy tegoroczne przewidywania oraz pewniaki na test i egzamin.

Książka zawiera materiał ze wszystkich trzech klas gimnazjum. Gorąco polecamy.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Greg Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x18cm Ilość stron: 272 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375172690

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie