Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pedagogika specjalna

Reksio. Zimowa przygoda

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Nadeszła zima. Na podwórko Reksia spadły pierwsze płatki puszystego śniegu. Czas na zimowe zabawy. Piesek postanawia zorganizować zawody dla wszystkich mieszkańców zagrody: bitwę na śnieżki, zjazdy na sankach i narciarskie szusy. Głodne wrony obserwują z płotu zwierzęce harce. Okropnie burczy im w brzuchach. Reksio i przyjaciele postanawiają podzielić się z wronami swoim jedzeniem. Następnego dnia Adaś wpada na pomysł, aby pojeździć na łyżwach na skutej lodem sadzawce. Ale czy to rozsądne i bezpieczne? Czy lód jest już wystarczająco gruby?
Reksio kultowy bohater serialu animowanego jest pomysłowym psiakiem, a jego przygodami zachwycają się kolejne pokolenia dzieci.
Reksio i jego przyjaciele mieszkają na wsi i nigdy nie narzekają na nudę. Bawią się, śmieją, pomagają sobie nawzajem. Najważniejsze, że trzymają się razem i mogą na siebie liczyć. Przyjaźń, współpraca, ciekawość świata, szacunek dla zwierząt to wartości, których uczą opowiadania o sympatycznym piesku z łatką.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Papilon Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 23x0cm Ilość stron: 32 Waga: 0.5 kg EAN: 9788327103543

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie