Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Religie - opracowania ogólne

  • -10%

Rachunek sumienia dla pragnących uzdrowienia wewn.

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Grzech jest chorobą ludzkiego ducha, która niszczy człowieka i prowadzi go do duchowej śmierci. Sakrament pojednania to wielki Boży dar, za pomocą którego jesteśmy uzdrawiani z ran, które zadaje nam grzech. Abyśmy w pełni mogli doświadczyć jego uzdrawiającej mocy, powinniśmy się do przystąpienia do niego odpowiednio przygotować. Pomocą w takim przygotowaniu służyć ma ta książeczka, która w szczególny sposób skierowana jest do osób, które odczuwają potrzebę głębokiego uzdrowienia wewnętrznego. Może być ona wykorzystywana również w przygotowaniu się do spowiedzi generalnej.
Dorota Mazur jest z wykształcenia historykiem Kościoła i dziennikarzem, autorką książki Mała Arabka. Życie i cuda św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego. Współpracowała m.in. z Posłańcem Ducha Świętego, Głosem Karmelu, Egzorcystą, Wzrastaniem, Czasem Serca i kwartalnikiem eSPe. Przygotowuje doktorat z teologii na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Espe Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 11x16cm Ilość stron: 49 Waga: 0.5 kg EAN: 9788374827065

6,30 zł 7,00 zł
+ -

Opinie