Powrót

Poradniki

Pytania o męskość

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Nie jest to kolejny poradnik w stylu: ,,Jak być męskim, szczęśliwym, prawdziwym". Na rynku jest ich przesyt więc kolejna wersja takowego byłaby po prostu bezużyteczna.


Zależało mi na stworzeniu książki w której zderzę życiowe doświadczenia, problemy, obserwacje z męskiego świata z autorytetem lekarza medycyny męskiej, a także kobiety bogatej w doświadczenie wyniesione nie tylko ze swojego gabinetu lekarskiego, ale także z własnego, prywatnego życia. Taką osobą jest właśnie dr Ewa Kempisty-Jeznach, która zgodziła się na rozmowę ze mną.


Statystyki dotyczące męskiej depresji, samobójstw są zatrważające i z roku na rok się pogarszają. Pandemia tylko pogorszyła sprawę. Myślę, że nie tylko mi zależy na poprawie jakości swojego życia, a w czasach kryzysu męskości jest to szczególnie trudne.


Odpowiedzialność, partnerstwo, akceptacja, dialog, jakościowy seks, wzajemne zrozumienie, siebie samego i tych najbliżej nas, to część kwestii, które uwypuklają się w tej książce. Praca poprawiająca jakość życia wcale nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać.


A i Wasza rola, Drogie Panie, nie jest tutaj bez znaczenia! Obopólne poszukiwanie wspólnego mianownika, zrozumienie czym jest jakościowe partnerstwo, którego jestem wielkim entuzjastą, znacząco przysłuży się sprawie, o czym także jest w tej książce.


Zostawiam Was z ta lekturą, wierząc w to, że wykona ona swoja dobrą pracę.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Pawelski Kamil Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 244 Waga: 0.5 kg EAN: 9788396099907

Opinie