Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Powieści, opowiadania historyczne

Pułapki Czasu T.1 Klątwa pieczęci

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Pułapki Czasu to cykl tajemniczych opowieści i zdarzeń ukrytych w dziejach Leszna i jego okolic. Na pozór zwyczajna historia zwyczajnego miasta ujawnia niezwykłe zdarzenia, przeżywane przez niezwykłych ludzi. Czy to możliwe? Przekonajcie się, wkraczając do lochów miejskiej biblioteki, gdzie rozpoczyna się seria niecodziennych przypadków. Dotrzymajcie kroku nastoletnim bohaterom, którzy wspierani przez dorosłych próbują rozwikłać zagadkę wędrówek w czasie. Czy im się to uda? Czy historia ujawni swoje sekrety? Jaką zapłatę trzeba będzie uiścić, by wydostać się z matni pułapek czasu?
T. 1. Klątwa pieczęci
Dwoje przyjaciół ze szkoły, rudowłosa Julka i kujon Oliwier, przez przypadek trafiają na tajemniczy odcisk na cegle w lochach miejskiej biblioteki. Zostają wciągnięci przez wir czasu i poznają XVIII-wieczną historię swojego miasta oraz pobliskiego zamku. Najpierw jednak muszą zmierzyć się z tajemnicą trzech szkieletów, które wydawać by się mogło strzegą przejścia w czasie. Kim byli zamurowani ludzie? Dlaczego spotkał ich taki lis? Akcja tomu I zawiedzie czytelnika do zamku w Rydzynie.
Opowieść miejscami jest mroczna i straszna, ale nie brak w niej także humoru ani zabawnych sytuacji. To powieść dla lubiących tajemnice i sekrety, dla tych wszystkich, którzy wierzą, żę nierzeczywiste zdarzenia mogą stać się naszym udziałem.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 331 Waga: 0.5 kg EAN: 9788361681151

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie