Powrót

Egzaminy, certyfikaty

  • -5%

PTE General Level 3 Practice Tests. SB + DigiBook

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Practice Tests PTE General Level 3 to 10 kompletnych, przykładowych testów opracowanych zgodnie z wymogami egzaminu PTE Level 3 (B2).

 

Do książki ucznia (Student's Book) dołączono kod umożliwiający pobranie DigiBooka, będącego cyfrowym, interaktywnym odpowiednikiem drukowanej wersji publikacji. DigiBook został zaprojektowany na takie systemy operacyjne jak: Windows, Mac, iOS i Android - dzięki temu może być wykorzystywany na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych: komputerach, laptopach, tabletach, smartfonach. Uczeń, pracując z DigiBookiem, otrzymuje natychmiastową informację zwrotną o błędach popełnionych podczas wykonywania zadań. Każde ćwiczenie może wykonać wielokrotnie, a to pomaga w zapamiętaniu struktur językowych i przygotowaniu się do egzaminu. DigiBook pozwala także na wysłuchanie nagrań do zadań z zakresu rozumienia ze słuchu.

 

Najważniejsze cechy serii:

  • Szeroki wybór autentycznych tekstów z różnych źródeł,
  • Kolorowe materiały wizualne do sekcji Speaking,
  • Materiał audio (na płytach) z wymaganymi na egzaminie pauzami i powtórzeniami,
  • Książka nauczyciela w wersji overprinted (testy z nadrukowanymi odpowiedziami do zadań zamkniętych oraz przykłady modelowych wypowiedzi ustnych i pisemnych).

Wydawnictwo: Express Publishing Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Waga: 0.5 kg EAN: 9781471579165

36,10 zł 38,00 zł

Opinie