Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Przygodowe

  • -10%

Przygody rodziny Cooperów T.3 Grobowce Anaka

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jay i Lila Cooperowie oraz ich ojciec, archeolog, wchodzą do podziemnych grobowców Anaka w poszukiwaniu zaginionego w niejasnych okolicznościach współpracownika. Przez przypadek natrafiają na wiele niewyjaśnionych tajemnic, które wkrótce stawiają ich wszystkich w obliczu straszliwego niebezpieczeństwa.
Kim jest Ha-Raphah? Jak udaje mu się utrzymywać mieszkańców wioski w tak wielkim posłuszeństwie? Zdając sobie sprawę, że starcia ze złem nie da się uniknąć, Cooperowie starają się rozwikłać stojące przed nimi zagadki. W miarę rozwoju sytuacji Jay, Lila oraz ich ojciec przeżywają coraz to niebezpieczniejsze przygody. Czy w porę poznają prawdę i uda im się uniknąć tragedii, czy też Ha-Raphah zgładzi ich w ostatniej, rozpaczliwej próbie ocalenia swej władzy?
Ciekawy sposób, w jaki Frank Peretti opowiada swe niezwykłe historie, charakteryzuje także pozostałe książki z serii PRZYGODY RODZINY COOPERÓW, książki, których nie można nie przeczytać: Gardziel Smoka, Wyspa Wodnika i Na dnie morza.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Vocatio Oficyna Wydawnicza Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 12x19cm Ilość stron: 168 Waga: 0.5 kg EAN: 9788378291923

12,51 zł 13,90 zł
+ -

Opinie