Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polska

Przewodnik - celownik - Lizbona wyd. I

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Quem no tem visto Lisboa, no tem visto cosa boa Kto nie widział Lizbony, nie widział rzeczy cudnej mawiają Portugalczycy, a poeta Fernando Pessoa pisał: Podróżnemu od strony morza Lizbona już z daleka jawi się jako olśniewająca wizja senna. Olissipo, jak nazywali miasto Rzymianie, zachwyca swą różnorodnością, labiryntem splątanych uliczek, malowniczymi zaułkami i siedmioma wzgórzami, z których rozciągają się niezwykłe widoki. Zapraszamy do urzekającej Lizbony!
Przewodniki-Celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność podczas wycieczek i podróży. Pozwalają w prosty sposób odnajdywać w terenie interesujące miejsca i identyfikować obiekty. Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, która sprawi, ze samodzielne zwiedzanie miasta stanie się prawdziwa przyjemnością!
Przewodnik-Celownik Lizbona to:
Atlas centrum miasta
Alfabetyczny leksykon 126 największych atrakcji turystycznych
Ponad 160 kolorowych fotografii
Podstawowe informacje praktyczne
Przejrzysty system odsyłaczy
... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się Lizboną, bezbłędnie trafiać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze miejsca w mieście.

Rok wydania: 2012 Wydawnictwo: Bezdroża Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 12x20cm Ilość stron: 180 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328313194

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie