Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

  • -5%

Przepisy 2021. Prawo podatkowe

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Stan prawny 29 lipca 2021 r.
Kompendium wiedzy z zakresu prawa podatkowego
Zbiór podstawowych ustaw podatkowych, punkt wyjścia do pogłębiania wiedzy, praktyczne narzędzie do szybkich powtórek wiedzy ta książka przyda się w biblioteczce każdego przyszłego i praktykującego prawnika!

Publikacja zawiera treść następujących aktów prawnych:
- ordynacja podatkowa
- ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) oraz osób prawnych (CIT)
- ustawa o podatku od towarów i usług (VAT)
- ustawa o podatku akcyzowym
- ustawa o podatku od spadków i darowizn
- ustawa o podatku od czynności prawnych
Prawo podatkowe książka dla studentów i praktyków
Zawartość zbioru uwzględnia obszerne nowelizacje prawa podatkowego, które weszły w życie w styczniu 2020r.; pozycja jest więc szczególnie warta uwagi ze względu na aktualność. Praktycy docenią także publikację wybranych aktów wykonawczych, przydatnych w codziennej pracy.
Dużym atutem opracowania jest także funkcjonalny układ graficzny. Powiększony format książki poprawia przejrzystość, pozostawia dość miejsca na własne wyróżnienia fragmentów tekstu czy drobne notatki. Skorowidze sporządzone do każdej z ustaw pomagają odnaleźć każdy potrzebny w danej chwili ustęp. Z łatwością prześledzisz też zmiany prawne: każda z nich opatrzona jest przypisem redakcyjnym, a te oczekujące na wejście w życie umieszczono w ramkach.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Oficyna Igras Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788396246004

66,41 zł 69,90 zł
+ -

Opinie