Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Biznes - opracowania ogólne

Przedsiębiorczość pracownicza i jej wpływ na...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Wykorzystanie przedsiębiorczego potencjału pracowników do osiągania celów organizacji wydaje się obecnie kluczowym czynnikiem warunkującym przetrwanie i rozwój przedsiębiorstw na rynku. Aktywne włączanie pracowników w rozwiązywanie problemów organizacji może zwiększyć elastyczność firm w przystosowywaniu się do zmian, przyczyniając się do poprawy efektywności ich funkcjonowania.
Budowanie organizacji opartych na przedsiębiorczości pracowniczej wymaga podjęcia szeregu działań, tworzących warunki wewnątrzorganizacyjne sprzyjające kreatywności i innowacyjności. W budowę i rozwój firm powinni być zaangażowani wszyscy uczestnicy przedsiębiorstwa, bez względu na zajmowane stanowisko.
Książka została poświęcona zagadnieniu przedsiębiorczości pracowniczej, jej uwarunkowaniom oraz wpływowi przedsiębiorczości na efektywność organizacji. Zawarte w niej rozważania teoretyczne i wyniki badań empirycznych mają na celu popularyzację przedsiębiorczego stylu zarządzania w organizacjach, dając jednocześnie praktyczne wskazówki do wdrażania niezbędnych zmian.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x24cm Ilość stron: 232 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380883734

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie