Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Gry karciane i hazardowe

Proste projekty dla młodych majsterkowiczów

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Majsterkowanie jest świetnym sposobem na nudę, a przy tym doskonale stymuluje kreatywność i sprawia, że trudne i niezrozumiałe dziedziny, takie jak fizyka, elektronika czy matematyka nagle stają się praktyczne, potrzebne i interesujące. Własnoręczne wykonanie zaskakujących, ale i przydatnych przedmiotów z materiałów, które najczęściej są w zasięgu ręki, przynosi także sporo satysfakcji, a przy tym wszystkim jest świetną, inspirującą i pochłaniającą zabawą.
Trzymasz w dłoni niezwykłą książkę: zbiór kilkudziesięciu przeróżnych projektów opracowanych przez przeróżnych ludzi. Wszystkie są bardzo proste do wykonania i doskonale nadają się do wspólnej pracy rodziców i dzieci lub dla młodych majsterkowiczów. Dowiesz się, jak wykonać pomysłowe zabawki, gry, a także konstrukcje mechaniczne czy obwody elektroniczne, które potem będzie można wykorzystać do różnych rzeczy. W realizacji większości projektów okażą się przydatne przedmioty i materiały znajdujące się w każdym gospodarstwie domowym. Zabawa ta może mieć jednak skutek uboczny: nagłe zainteresowanie naukami ścisłymi!

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 160 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328327740

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie