Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

  • -10%

Projekt RHO T.2 Remedium

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Dyrektor NSA Jonathan Riles nie zdołał powstrzymać infiltracji amerykańskiego rządu przez Projekt Rho. Teraz kierujący Projektem Donald Stephenson zalewa świat serum zawierającym nanoboty obcych i udającym cudowne lekarstwo. Nikt nie jest w stanie długo sprzeciwiać się bezwzględnemu naukowcowi skrytobójca znany jako El Chupacvabra systematycznie eliminuje wszelką opozycję.
Na szczycie jego listy znajduje się trójka nastolatków, która ujawniła złowrogie plany Projektu Rho. W ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy życie tych młodych ludzi wywraca się do góry nogami i lądują w dziwnej, nowej rzeczywistości, w której ludzkie DNA mutuje w alarmującym tempie. Pragną zrozumieć, czym się stają, a jednocześnie są zmuszeni uciekać, by ratować życie. To właśnie oni wraz z sojusznikami muszą powstrzymać Projekt, zanim ten nieodwracalnie przekształci naturę człowieka.
Rozpoczyna się bitwa o ludzkość.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Fabryka Słów Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x20cm Ilość stron: 654 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379643172

40,05 zł 44,50 zł
+ -

Opinie