Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

  • -10%

Programowanie w języku Swift. Big Nerd Ranch Guide

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Swift, następca języka Objective-C, pojawił się na rynku w 2014 roku i bardzo szybko zyskuje popularność wśród programistów tworzących aplikacje dla iOS oraz macOS. Charakteryzuje się zwięzłą i przejrzystą składnią, a co więcej, pozwala na korzystanie z nowoczesnych, wysokopoziomowych struktur i cech języka, takich jak typy generyczne czy domknięcia. Jest przy tym wygodny i elastyczny, a jego nauka nie powinna sprawiać problemów nawet tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programowaniem.
Ta książka jest starannie przygotowanym, praktycznym podręcznikiem efektywnego programowania w języku Swift 3. Wyczerpująco przedstawiono tu zasady posługiwania się środowiskiem programistycznym Xcode 8 i dokumentacją Apple. Dzięki niej zyskasz wiedzę i umiejętności pozwalające na samodzielne rozwiązywanie problemów programistycznych z użyciem języka Swift. Innymi słowy, zaczniesz programować kompletne, efektywne i dojrzałe aplikacje dla platform iOS i macOS.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 464 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328331426

66,15 zł 73,50 zł
+ -

Opinie