Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

  • -10%

Prawo pracy. Diagramy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Publikacja została opracowana na podstawie i jako uzupełnienie podręcznika Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych przygotowanego pod redakcją Krzysztofa W. Barana. Przedstawione w formie wykresów i tabel opracowanie z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych stanowi niewątpliwie graficzne usystematyzowanie zagadnień z tych dziedzin.
Przejrzysta formuła zachęca do aktywnego korzystania z książki. To nowatorskie rozwiązanie z pewnością ułatwi czytelnikowi poruszanie się w materii przedmiotu.
W opracowaniu szczególną uwagę zwrócono na ostatnie zmiany w prawie pracy, w tym odnoszące się do urlopów rodzicielskich i umów terminowych.
Adresaci:
Celem książki, która powstała z myślą o studentach wydziałów prawa i administracji oraz innych kierunków, jest pomoc w przygotowaniu się do egzaminu, a także zachęcenie do własnych przemyśleń w zakresie systematyki i powiązań pomiędzy poszczególnymi instytucjami. Będzie również przydatna w przygotowaniu do egzaminów na aplikację radcowską, adwokacką, notarialną bądź do egzaminów końcowych.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Wolters Kluwer Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 304 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380922198

41,04 zł 45,60 zł
+ -

Opinie