Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

Prawo podatkowe. Minirepetytorium w.1

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

W publikacji w sposób syntetyczny zaprezentowano skomplikowaną i rozległą problematykę prawa podatkowego. Formuła książki - pytanie i odpowiedź - pozwala szybko dotrzeć do nurtującego Czytelnika problemu.
Część pierwsza omawia 150 zagadnień z zakresu ogólnego prawa podatkowego, zwłaszcza związanych z regulacjami Ordynacji podatkowej.
Elementy konstrukcyjne poszczególnych podatków i opłat składających się na polski system podatkowy przedstawiono w przejrzystej postaci tabelarycznej w części drugiej.
Wykresy, tabele i schematy umożliwią lepsze zrozumienie analizowanej materii.
Wygodny w użyciu format i niewielka objętość pozwalają mieć minirepetytorium zawsze pod ręką.
Idealne narzędzie dla przypomnienia i usystematyzowania zagadnień z zakresu prawa podatkowego przed kolokwium lub egzaminem.
Adresaci:
Repetytorium przeznaczone jest przede wszystkim dla studentów prawa i ekonomii. Będzie pomocne wszystkim, którzy w krótkim czasie chcieliby powtórzyć i usystematyzować zdobytą już wiedzę z zakresu prawa podatkowego, w tym m.in. aplikantom adwokackim i radcowskim oraz kandydatom na doradców podatkowych.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Wolters Kluwer Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Ilość stron: 232 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381074919

Opinie