Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Hodowla zwierząt, zootechnika

  • -5%

Poznaję świat. Pierwsze słowa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Książeczka kartonowa z serii Poznaję świat. Pierwsze słowa, została przygotowana z myślą o równomiernym rozwoju malucha już od 2. roku życia.
Poszerza zasób słownikowy maluchów, pokazując znane im przedmioty. Zaspokaja naturalną ciekawość świata u dziecka i zachęca do zabawy w opisywanie kształtów i kolorów.
Wspiera rozwój mowy dziecka i w naturalny sposób rozwija zasób jego słownictwa. Może być też wykorzystywana jako wspaniałe narzędzie logopedyczne.
Czy to jest miś? Gdzie widzisz klocki? Pokaż mi lalkę.
Książeczka Pierwsze słowa, dzięki dużym, realistycznym fotografiom, zapoznaje dziecko z elementami najbliższego otoczenia. Oszczędny i czytelny projekt graficzny, utrzymany w przyjaznej, pogodnej kolorystyce, skupia uwagę malucha na detalach.
Zabawne podpisy ilustracji inspirują do rodzinnych zabaw dźwiękonaśladowczych.
Książeczkę wykonaną z trwałych materiałów o najwyższej jakości, doskonale sprawdzi się w zabawach z najmłodszymi. Jest bezpieczna dla dziecka, a sprawdzony praktyczny format doskonale pasuje do małych rączek.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Edgard Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x12cm Ilość stron: 24 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366053021

14,16 zł 14,90 zł
+ -

Opinie