Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Biznes - opracowania ogólne

Potęga militarna państwa i jej ekonomiczne aspekty

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Książka przedstawia wybrane ważniejsze problemy ekonomiki bezpieczeństwa i wyposaża Czytelnika w podstawową wiedzę użyteczną do głębszego zrozumienia związków zachodzących między gospodarką a obronnością i bezpieczeństwem państwa głównie w ujęciu jego militarnej potęgi. Chodzi tu o wątki gospodarczo-obronne, które nie zawsze są pozytywnie rozumiane przez decydentów i opinię publiczną w naszym państwie, będącym w sojuszu polityczno-wojskowym NATO oraz gospodarczym w ramach Unii Europejskiej.
Podręcznik jest w dużej części prezentacją metodologicznie uporządkowanego wykładu z przedmiotu Ekonomia w bezpieczeństwie i obronności, realizowanego w Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego w Krakowie (kierunek Bezpieczeństwo Narodowe) i ma być uzupełnieniem innych pozycji dla wzbogacenia wiedzy kształconych na ww. kierunku studentów oraz stanowić wybrany przegląd części tematyki ekonomicznej o bezpieczeństwie państwa dla zainteresowanych Czytelników, zajmujących się planowaniem gospodarczo-obronnym w administracji.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Difin Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x0cm Ilość stron: 175 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380856196

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie