Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

Postępowanie cywilne w zarysie

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Podręcznik obejmuje usystematyzowany całokształt polskiego postępowania cywilnego, z uwzględnieniem zmian ustawodawczych, które zaszły w ostatnich latach. Dotyczy to w szczególności nowelizacji dokonanych przepisami: Prawo restrukturyzacyjne, o opiniodawczych zespołach sądowych specjalistów, o zmianie niektórych ustaw w związku ze wspieraniem polubownych metod rozwiązywania sporów. W opracowaniu omówiono również akty prawne normujące dalszą informatyzację postępowania cywilnego, w tym zwłaszcza postępowania wieczystoksięgowego i egzekucyjnego; wprowadziły one w szczególności egzekucyjną sprzedaż ruchomości w drodze licytacji elektronicznej.
Publikacja ma niewątpliwe walory dydaktyczne i teoretyczne. Obszerny skorowidz rzeczowy ułatwi poruszanie się po materii książki.
Adresaci:
Ten świetnie napisany podręcznik akademicki służy studentom IV i V roku prawa od ponad 40 lat. Może ponadto być pomocny pracownikom wymiaru sprawiedliwości i innym praktykom prawa, a ze względu na warstwę teoretyczną - przedstawicielom doktryny.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Wolters Kluwer Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Ilość stron: 652 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380921382

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie