Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pedagogika szkół średnich

  • -5%

Pośród lasu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kolejny album kolekcji poświęconej grozie i horrorowi, której pomysłodawcą i jednym z autorów jest Joe Hill, amerykański pisarz specjalizujący się w horrorach i mrocznej fantasy.
W górniczym miasteczku Shudder-to-Think w Pensylwanii ludzie nie mają pracy, w dawnych kopalniach węgla ciągle tli się zatruwający powietrze pożar. W okolicznych lasach czają się upiorne istoty króliki o ludzkich oczach, kobieta-jeleń, mężczyźni bez skóry. Każdy, kto mógł, dawno opuścił to miejsce. Pewnego razu El i Octavia, dwie zbuntowane nastolatki, budzą się w kinie i nie pamiętają, co się działo przez ostatnich kilka godzin. Tak zaczyna się ich przerażająca podróż przez krainę szaleństwa i stopniowe odkrywanie przeszłości miasteczka.
Autorką scenariusza jest ciesząca się uznaniem krytyki amerykańska pisarka Carmen Maria Machado (zbiór opowiadań Jej ciało i inne strony, powieść In the Dream House), a ilustracje są dziełem greckiej graficzki Dani (Lucyfer, Girl with No Name, Tales from the Strips).
Album wyłącznie dla dorosłych, zawiera wszystkie części oryginalnej serii.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Egmont Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 160 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328152106

66,49 zł 69,99 zł
+ -

Opinie