Powrót

Literatura piękna, popularna i faktu

Poskromienie tygrysa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Niezwykła, prawdziwa historia mistrza świata w Kung Fu
Fascynująca, trzymająca w napięciu prawdziwa opowieść jest głęboko poruszającą historią trzykrotnego mistrza świata w Kung Fu. Odkrywa egzotyczne tradycje chińskiej sztuki walki, opowiada o tym, jak otrzymane w tej tradycji wychowanie zmieniło czteroletnie dziecko w twardego, profesjonalnego zabójcę.

Z Chin do Europy i poprzez kraje śródziemnomorskie towarzyszymy Tony’emu, gdy zostaje elitarnym ochroniarzem, chroniącym najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Po osobistej tragedii ekstremalna dyscyplina Tony’ego i filozofia sztuki walki ulegają zmianie. Zaczyna wykorzystywać swoje umiejętności do nielegalnych celów i dla czerpania przyjemności z przelewania krwi i siania zniszczenia.
Ostatecznie ląduje w więzieniu na Cyprze, na samym dnie egzystencji. Dzięki odwiedzinom nieznajomego mu człowieka, spotyka się z rzeczywistością przemieniającej mocy Jezusa Chrystusa. Zamknięty za więziennymi murami odnajduje wolność. A to dopiero początek wielowątkowego i fascynującego świadectwa.

Rok wydania: 1998 Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co Agencja Wydawnicza Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 15.5x21.5cm Ilość stron: 258 Waga: 0.4 kg TIN: T00945187

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa wytarta, Strony pożółkłe, Oprawa zagięta, Rogi oprawy zagięte, Oprawa i kartki pobrudzone ,Oprawa postrzępiona 

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie