Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Filozofia - opracowania ogólne

  • -10%

Ponadwymiarowy zasięg umysłu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Ponadwymiarowy zasięg umysłu to list otwarty do społeczeństwa. Zadaniem książki jest nie tylko objawienie światu odkryć, jakich w sferze duchowej dokonał Maksymilian Wójtowicz, ale pokazanie również drogi, jaką pokonał, by mogli na nią wkroczyć czytelnicy.
Radzi przede wszystkim, żeby zapisywać własne myśli, gdyż nasz umysł skłonny jest do ich kasowania. Zapisywanie pomaga uporać się ze swoimi porażkami i traumami, by móc żyć prawdziwie i z pożytkiem dla siebie. Dzięki temu autor może dzisiaj przenikać w inny wymiar istnienia. Po prostu zostałem tym, kim zawsze być chciałem, czyli wielką siłą z ogromnymi zdolnościami i mocą przenikania. Teraz już pora tylko na to, by robić swoje, być tam, gdzie być chciałem i tam, gdzie potrafię się dostać.
Po pokonaniu wszystkich trudności siła śmiertelności uległa oddaleniu. Teraz nic mnie już nie załamie i nie przestraszy - deklaruje autor.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Psychoskok Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 70 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381191678

14,13 zł 15,70 zł
+ -

Opinie