Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Pojedynek na słowa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Najnowsza powieść Connie Willis, mistrzyni literatury science fiction, która w Crosstalk łączy opartą na domysłach o przyszłych osiągnięciach fabułę z błyskotliwym dowcipem w stylu Nory Ephron i P. G. Wodehouse'a.
Niedaleka przyszłość. Prosty zabieg ambulatoryjny robi prawdziwą furorę wśród zakochanych. Najnowszy wynalazek medycyny ma zwiększyć wzajemne zrozumienie między partnerami, a tym samym zbliżyć ich do siebie. Briddey Flannigan jest zachwycona, gdy jej chłopak, Trent, proponuje, by jeszcze przed ślubem poddali się zabiegowi, który scementuje ich związek. Dzięki temu staną się sobie jeszcze bliżsi. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Okazuje się, że musiało dojść do jakiejś pomyłki, bo Briddey czuje się zespolona, tyle że nie ze swoim chłopakiem.
To więcej niż dziewczyna może znieść. Ale to dopiero początek kłopotów. Briddey szybko uświadomi sobie, że nadmiar informacji nie jest niczym dobrym, a miłość i komunikacja międzyludzka są o wiele bardziej skomplikowane, niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Albatros Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x20cm Ilość stron: 560 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365781109

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie