Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Elektronika, technika

  • -20%

Podstawy elektroniki

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Elektronika jest nauką, na której bazuje niemała część otaczającego nas świata. Stąd pomysł na darmowy kurs elektroniki dla początkujących!

Zwłaszcza w kontekście robotyki, Arduino oraz majsterkowania poznanie podstawowych zasad, którymi rządzi się ten świat, jest bardzo cenne

 

Podręcznik jest przeznaczony dla zasadniczych szkół zawodowych, kształcących w zawodzie monter elektronik, techników kształcących w zawodzie technik elektronik oraz liceów profilowanych o profilu elektronicznym. Książka stanowi również cenną pomoc dla inżynierów i kadry technicznej firm, zajmujących się produkcją urządzeń elektronicznych, ich sprzedażą i serwisem. 

Podstawy elektroniki obejmują zagadnienia dotyczące podstawowych pojęć z zakresu elektroniki, praw fizyki, charakterystyki podzespołów i układów stosowanych w elektronice i elektrotechnice, ze szczególnym uwzględnieniem wielkości fizycznych i mikroprocesorowych oraz układów automatyki i pomiarów. 
Szczególną zaletą podręcznika jest wprowadzenie, po każdym rozdziale, krótkiego streszczenia w języku angielskim, co pozwala uczniom na rozumienie anglojęzycznej terminologii oraz utrwalenie specjalistycznych umiejętności językowych. 

Podręcznik ma nowoczesną szatę graficzną, ułatwiającą przyswajanie prezentowanych treści programowych. Zawiera liczne, kolorowe ilustracje, rysunki, wykresy i tabele. Przy opracowaniu książki autorzy (inżynierowie i nauczyciele) korzystali ze swoich profesjonalnych i dydaktycznych doświadczeń.

 

Rok wydania: 2006 Wydawnictwo: REA Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 18x26cm Ilość stron: 349 Waga: 0.9 kg EAN: 9788371416149 TIN: T00375187

Uwagi: Oprawa lekko wytarta, Brzegi stron zakurzone, Strony trochę pożółkłe, Rogi oprawy trochę zagięte

159,85 zł 199,00 zł

Opinie