Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Plan B. w.2016

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Powieśćnapisana prosto z życia. Pokocha ją każda kobieta, która choć raz cierpiała męki zazdrości, pokocha ją każdy facet, który mało nie zabił swojej kobiety za sceny zazdrości.
lubimyczytac.pl
Na co zasługuje niewierny mąż? A niewierny kochanek?
Na zemstę zwłaszcza jeśli to ten sam facet.
Anita i Krzysztof, małżeństwo z dziesięcioletnim stażem ma sławę, pieniądze i społeczne uznanie. Można przypuszczać, że osiągnęli wszystko to, czego ludziom potrzeba do pełni szczęścia. Jednak cieniem na ich małżeństwie kładzie się obsesyjna zazdrość Anity. Któregoś dnia Krzysztof poznaje znajdującą się na rozdrożach własnego życia rudowłosą Agatę. Wiedziona chęcią odwetu Anita wymyśla intrygę, która ma na zawsze wyeliminować rywalkę z ich życia.
Plan B. pozwala z innej perspektywy zobaczyć mechanizm działania zazdrości, prowadzącej do niechybnej zguby.
Życie ANNY TYMKO - WINIARSKIEJ starczyłoby na wiele pasjonujących powieści. Sprzedawała ciuchy w luksusowym hotelu, samoloty za granicę... i gazety w kiosku. Była menedżerem w przedstawicielstwach międzynarodowych fi rm i asystentką zarządu w wielkich korporacjach. Praca zawodowa dawała jej satysfakcję, ale ciągle marzyła o pisaniu książek. Zaczęła od reportaży (dwa otrzymały pierwsze nagrody na międzynarodowych konkursach).
Z jej życiowych obserwacji i doświadczeń powstała powieść Plan B., nasycona dużą dawką optymizmu i ciepła autorki.
W 2015 roku w wyniku sporu z pracodawcą Anna Tymko straciła pracę. Mimo ostrzeżeń i rad odważnie walczyła o swoje prawa. Znalazła się na okładce Wysokich Obcasów, które napisały o niej wiodący artykuł.
Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką cudownych, dorosłych już dzieci: Adriana i Natalii.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Amber Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x20cm Ilość stron: 256 Waga: 0.5 kg EAN: 9788324160464

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie