Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polska

Pireneje T.1 Francja

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

`Pireneje tom I. Francja` to pierwsza z dwóch części przewodnika trekkingowo-wspinaczkowego po jednym z najbardziej interesujących i malowniczych wysokogórskich rejonów Europy.
Pireneje są dla Polaków bez wątpienia najmniej znanym łańcuchem górskim typu alpejskiego w Europie. Nie ulega jednak wątpliwości, że są to góry niezwykle atrakcyjne pod względem turystyki pieszej. Rozbudowana sieć szlaków i schronisk, ale także sieć schronów i dogodne miejsca biwakowe w samych górach, czynią z Pirenejów atrakcyjny cel górskich wędrówek. Nowe możliwości podróżowania sprawiły, że także w tych górach przybywa polskich turystów.
Tom pierwszy opisuje w sumie 114 różnej długości i trudności szlaków w najciekawszych rejonach francuskich Pirenejów Wysokich. Wędrówki zostały zaklasyfikowane według trudności (trzy stopnie). Poza tym odcinki wymagające wspinaczki zostały zaklasyfikowane według skali alpejskiej i skali UIAA.
Przewodnik podzielony jest na 15 przejrzystych rozdziałów, odpowiadających kolejnym dolinom i masywom Pirenejów francuskich od Cyrku Lescun na zachodzie po Masyw Carlit na wschodzie.

Rok wydania: 2008 Wydawnictwo: Sklep Podróżnika Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Ilość stron: 334 Waga: 0.5 kg EAN: 9788371360503

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie