Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Audiobooki - mp3

Pięć melonów na rękę Kolor BR GREG

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenęPięć melonów na rękę w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Jak zarobić pięć melonów na rękę, ale się przy tym nie narobić? Nic prostszego! Interes życia można zrobić niemal na wszystkim.

Witek, zwany Lordem, zmuszony do zatroszczenia się o finanse rodziny, postanawia wejść w spółkę ze szkolnym kolegą. Handlują wszystkim: od butów, przez jajka po trumny.

Nieoczekiwane zwroty akcji, wciąż nowe źródło fortuny, awantury i skandale... Obowiązkowa lektura każdego przyszłego handlowca i biznesmena!

recenzje

Powieści Niziurskiego zdecydowanie mają w sobie to coś. Można mówić, że autor miał świetne pomysły, jego książki przepełnione były cechami wspólnymi dla każdego z nas, a bohaterowie to jednostki sympatyczne i takie, z którymi możemy się identyfikować. Można wymieniać szybkie tempo, dużą ilość przygód, morał zawarty w każdej z nich, nieco łobuzerskiej nuty sprawiającej, że dydaktyzm nie jest nachalny, a także sensacyjne, kryminalne zacięcie. Ale to tylko elementy (i to też nie wszystkie), jakie możemy opisać za pomocą słów, a w prozie tego zmarłego już pisarza kryje się zdecydowanie coś więcej. Magia, nostalgiczna tęsknota za dzieciństwem, pean na cześć tego okresu życia i dusza oraz serce włożone w te historie.

sztukater.pl

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Greg Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 240 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375176933

Opinie