Powrót

Poradniki

  • -6%

Pięć głębokich oddechów

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zdarza ci się myśleć, że nie jesteś wystarczająco dobrym rodzicem? Że nie radzisz sobie z problemami, presją, że wszyscy dookoła wiedzą lepiej, co jest dobre dla ciebie i dziecka? Wychowywanie szczęśliwych, pewnych siebie i odpornych dzieci jest najważniejszą pracą na świecie ale w naszym szybko rozwijającym się społeczeństwie wyzwania stojące przed rodzicami mogą być przytłaczające i wyczerpujące.
Psycholog kliniczny dr Genevieve von Lob czerpie z bogatego doświadczenia z setkami rodzin z różnych środowisk, aby zapewnić rodzicom wsparcie. W oparciu o uważność, psychologię i neurobiologię ten uspokajający przewodnik pokaże ci, jak być dla siebie łagodniejszym i zaufać własnemu osądowi, gdy masz do czynienia z dylematami, przed którymi staje każdy rodzic. Na prawdziwych przykładach autorka pokazuje, jak rozładować napięcie i niepokój w domu. Zestresowani rodzice odkryją poczucie pewności, spokoju i równowagi zarówno dla siebie, jak i dla swoich dzieci.

Rok wydania: 2019 Wydawnictwo: Mamania Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 304 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366329201

37,65 zł 39,90 zł
+ -

Opinie