Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Pewność siebie. Jak mała zmiana może zrobić...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jak wygląda dziś Twoje życie? Czy to nieustanne pasmo zmagań i pokonywanie niekończącej się parady przeszkód? A może uważasz, że mimo wszystko prowadzisz dość satysfakcjonującą egzystencję? Bez większych wzlotów i upadków, ale przecież zawsze mogło być gorzej? A teraz szczerze odpowiedz na pytania: "Jak często zastanawiasz się nad tym, czy mógłbyś zrobić w swoim życiu więcej, stać się kimś więcej? Co Cię powstrzymuje? Być może niewystarczająca wiara we własne możliwości i zbyt mała pewność siebie?".

Brak wiary w siebie sprawia, że - niczym ciastu pozbawionemu drożdży - nie udaje Ci się wzrosnąć i w pełni wykorzystać własnego potencjału. Nie trzeba wcale przeobrażać całej osobowości, by osiągnąć wszystko, o czym marzysz. Czasem wystarczy zaledwie mała zmiana.

Dowiedz się, jak budować, zwiększać i rozwijać pewność siebie. Niezależnie od tego, czy walczysz z własnymi wątpliwościami, czujesz się niepotrzebny, jesteś bez pracy lub w trakcie rozstania albo właśnie wybierasz się na randkę, istnieją tysiące praktycznych i gotowych do zastosowania środków, które pomogą Ci ruszyć do przodu i zrealizować swoje ambicje.

* Odkryj w sobie talenty, o których istnieniu nie miałeś pojęcia.
* Odnajdź przyjemność w próbowaniu nowych rzeczy i odkrywaniu nowych miejsc.
* Stań się osobą powszechnie lubianą i szanowaną.
* Uzyskaj większe poczucie własnej wartości.
* Wykorzystaj swój potencjał i odkryj prawdziwy cel w życiu.

Rok wydania: 2011 Wydawnictwo: Helion P Stan: Nowa Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 244 Waga: 0.5 kg EAN: 9788324628940

Opinie