Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Romanse

  • -5%

Pensjonat Bluebell T.3 Jesienne niebo

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Łatwiej stawić czoła przeszłości, jeśli nie trzeba tego robić samemu.
Pensjonat Bluebellprzynosi zyski, więc rodzeństwo Bennettów uznaje, że najwyższy czas go sprzedać i zamknąć ten rozdział życia. Jedynie Grace planuje zostać w miasteczku nad jeziorem w Karolinie Północnej. Ma nadzieję, że rozwój własnej wypożyczalni sprzętu sportowego uchroni ją przed samotnością po wyjeździe rodzeństwa i wzmocni jej poczucie wartości.
WyattJenningsjest agentem SecretService, ale w wyniku postrzału, który przywołał mroczne wspomnienia, stał się czasowo niezdolny do pełnienia obowiązków. Zostaje wysłany na przymusowy urlop i wyjeżdża do Bluebell, by przepracować wydarzenie, które czternaście lat temu odmieniło jego życie.
Tam poznaje Grace, która oprowadza go po górach Pasma Błękitnego. Kobieta imponuje mu siłą i poczuciem humoru, jednak oboje noszą w sobie ból, o którym nie chcą mówić. Kiedy ich tajemnice z przeszłości wyjdą na jaw, świeżo nawiązana relacja zostanie wystawiona na poważną próbę.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Dreams Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 344 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366977020

39,90 zł 42,00 zł
+ -

Opinie