Powrót

Pozostałe

  • -5%

Pazury Gniewu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kocia miłość, kradzież cennych eksponatów, porwanie samiczki, zapchleni terroryści. Zaskakująca intryga i nieoczekiwane zwroty akcji. Trzeci tom dziko śmiesznego zwierzęcego kryminału!
Wszystko jasne. Borsukot machnął ogonem. Trzeba zatrzymać Pieśca. Pobiegnę teraz tylko na chwilkę do Łowcówka, na wystawę kotów w Domu Kultury. Markiza bierze dziś udział w konkursie piękności.
Mamy teraz w planach nie konkurs piękności, tylko wysłuchanie zeznań świadka Kreta.
Ale Jeśli będę przepytywał Kreta, to nie zobaczę, jak Markiza zostaje królową piękności.
Mój młody przyjacielu Borsuk Starszy ze zmęczeniem przygładził wąsy. Rozumiem, że masz teraz marzec
Wszyscy mają marzec odburknął Borsukot.
Otwarcie Podziemnego Muzeum Dalekiego Lasu o mało nie kończy się kradzieżą najcenniejszego eksponatu słynnej Muchy w bursztynie. Wkrótce potem śnieżnobiała Markiza zostaje porwana z wystawy kotów. Wszystkie tropy prowadzą do przybyłego z północy Pieśca dopóki nie pojawią się Pazury Gniewu: grupa rozgoryczonych bezdomnych zwierząt, występujących przeciwko tym, które są szczęśliwe i syte
Czy Borsuk Starszy odnajdzie w sobie siłę, by stawić czoła terrorystom? Czy Borsukot zdoła odłożyć na bok swoje coraz żarliwsze uczucie do Markizy i zachować zdrowy rozsądek?
Pazury gniewu to trzecia część bestsellerowego cyklu kryminalnego z detektywem Borsukiem i młodszym śledczym Borsukotem w rolach głównych, stworzonego przez wielokrotnie nagradzaną i tłumaczoną na wiele języków pisarkę i scenarzystkę nazywaną Rosyjską Królową Horroru. Polecamy także poprzednie części cyklu: Wilczą norę i Prawo drapieżcy. Kolejne tomy w przygotowaniu.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Dwie Siostry Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 176 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381502122

33,16 zł 34,90 zł
+ -

Opinie