Powrót

Poradniki

  • -6%

Paryski szyk jeszcze raz

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Ten elegancki poradnik jest prawdziwym must-have dla kobiety, która chce połączyć swój indywidualny styl z paryskim szykiem.
W nowej, poszerzonej i uaktualnionej wersji Paryskiego szyku którego pierwsze wydanie także w Polsce było bestsellerem Ines de la Fressange, ikona paryskiego szyku, oraz Sophie Gachet, znawczyni paryskich trendów, z humorem, wdziękiem i zapałem dzielą się swoim niepowtarzalnym stylem i wskazówkami na temat mody, elegancji, urody, dekoracji wnętrz i spędzania wolnego czasu, także z dziećmi.
Znajdziesz tu fantastyczne stylizacje, zdjęcia i rysunki Ines, dowiesz się, które elementy garderoby są niezbędne w szafie każdej kobiety, poznasz sposób Ines na pielęgnację urody w dziesięć minut i na przygotowanie paryskiej kolacji dla przyjaciół. Znajdziesz tu także listę adresów internetowych i stacjonarnych pod którymi zrobisz zakupy w paryskim stylu, miejsc, gdzie zjesz wspaniały posiłek, wypijesz kawę, spędzisz noc, muzeów leżących nieco na uboczu głównych szlaków.
Ponad 300 kolorowych ilustracji.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Rebis Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x24cm Ilość stron: 240 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381880190

65,95 zł 69,90 zł
+ -

Opinie