Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Religie - opracowania ogólne

Panie, przebacz im

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Panie, przebacz im Historia bł. s. Marii Laury Mainetti
Żyła jak święta, umarła jak męczennica tak mówią świadkowie o zamordowanej 6 czerwca 2000 r. siostrze Marii Laurze Mainetti. Trzy nastolatki zadały jej 19 ciosów nożem, chcąc w ten sposób oddać cześć Szatanowi. Stanowiące tytuł książki ostatnie słowa umierającej siostry: Panie, przebacz imto dobre podsumowanie jej życia. Niniejsza publikacja zaprasza, by zapoznać się z obrazem zakonnicy z Chiavenny, który wyłonił się podczas procesu beatyfikacyjnego. Zawiera fakty, opinie i świadectwa, dzięki którym możemy na jej męczeńską śmierć spojrzeć okiem wiary. Możemy dzielić się radością, która wypływa z chwały Bożej objawionej w jej historii.
Papież Franciszek ogłosił, że dnia 6 czerwca 2021 roku siostra Maria Laura Manetti zostanie wyniesiona na ołtarze. Uroczystości beatyfikacyjne odbędą się w Chiavennie, miejscowości gdzie pracowała i zginęła zakonnica.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Wydawnictwo Św. Stanisława BM Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 157 Waga: 0.5 kg EAN: 9788382240498

Opinie