Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Pakiet Poldark (4 części)

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

DZIEDZICTWO RODU POLDARKÓW
ROSS POLDARK (część I)
Ross Poldark, zmeczony krwawą wojną wAmeryce, wraca do domu wWielkiej Brytanii. Długo wyczekiwane spotkanie z bliskimi ma jednak gorzki smak: jego ojciec nie żyje, majątek jest zrujnowany, aukochana zaręczyła się z kuzynem. Ross ciężko pracuje, by odbudować rodzinny majątek iodzyskać kobietę, którą kocha. Pewnego dnia postanawia zabrać do domu ubogą dziewczynę spotkaną na jarmarku. To wydarzenie całkowicie odmienia jego życie.
DEMELZA (część II)
Nadchodzą burzliwe czasy poddające próbie małżeństwo i miłość Demelzy Carne i Rossa Poldarka. Wysiłki kobiety, by przystosować się do życia wśrodowisku kornwalijskich właścicieli ziemskich, niosą gorycz itroski mimo radości z narodzin pierwszego dziecka. Ross rozpoczyna trudną walkę o prawa właścicieli kopalni miedzi istaje się śmiertelnym wrogiem potężnego bankiera George'a Warleggana.
JEREMY POLDARK (część III)
Ross iDemelza wciąż cierpią z powodu śmierci córki, lecz nie mogą wpełni przeżywać żałoby. Mężczyzna zostaje oskarżony o zrabowanie dwóch rozbitych statków. Demelza wspiera męża wtrudnych chwilach, ale ich życie małżeńskie też jest burzliwe. Całą sytuację dodatkowo komplikuje George Warleggan, potężny bankier, którego osobista rywalizacja z Rossem staje się coraz ostrzejsza. Widmo zbliżającego się bankructwa, nieżyczliwość ludzi sprawiają, że nad rodziną Poldarków zbierają się czarne chmury.
WARLEGGAN (część IV)
Ross angażuje się w wyjątkowo ryzykowne przedsięwzięcie górnicze, co zagraża nie tylko bezpieczeństwu finansowemu rodziny, lecz również burzliwemu małżeństwu z Demelzą. Kiedy między Rossem aElizabeth odradza się dawne zauroczenie, Demelza rozpoczyna niebezpieczny flirt z przystojnym Szkotem, oficerem kawalerii. Poldarkom zagląda woczy bankructwo iwydaje się, że czeka ich klęska na wszystkich frontach...

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Czarna Owca Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x19cm Ilość stron: 1888 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380156340

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie