Powrót

Poradniki

Pakiet: Mądra o czasie/ Mądry o czasie

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Pakiet "Madry o czasie" i "Mądra o czasie" dwie ksiazki w zestawie
"Gdy otwiera usta mówi mądrze, a jej język wypowiada dobre rady"
Przypowieści Salomona 31:26
Nic nie zmusza nas tak skutecznie do zdefiniowania naszego systemu wartości jak nasze dzieci i jak relacja kobiety z mężczyzną. Ogrom decyzji, które musimy podjąć, wzbudza wiąż kolejne pytania. Każda z nich ma wpływ na przyszłośc tych których tak bardzo kochamy.
A co jeśli się mylimy?
Aby trafnie ocenić dzisiejszy stan więzi rodzinnych wokół nas, nie potrzeba badań i statystyk. Żyjemy w czasach kiedy mówienie prawdy wydaje się niemożliwe i prowadzi do nieuchronnej konfrontacji, bo przecież każdy ma swoją. Systematycznie spada wpływ rodziców na ich dzieci. Jak wychować pokolenie mądre, samodzielne i świadome otaczającej rzeczywistości? Jak mądrze budować stabilny system wartości, które przekażemy naszym dzieciom?
"Mądra o czasie" to praktyczne lekcje biblijne, które pomogą ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie te ważne pytania. Jest to przewodnik, który może być używany w małych grupach, jak i do studium indywidualnego, przez matki w każdym wieku.

Rok wydania: 2013 Wydawnictwo: Bogulandia Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788363097059

Opinie