Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Pakiet - Kurs cudów T.1-3

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kurs cudów, wersja 3-tomowa
Wychodząc naprzeciw prośbom czytelników postanowiliśmy wydać tę wspaniałą książkę w wersji trzytomowej. Czytelnicy narzekali, że czytanie książki jednotomowej ważącej aż 1,6 kg nastręcza wielu problemów - w transporcie, ale również przy trzymaniu do czytania tak ciężkiej, a przede wszystkim grubej na 4 cm książki.
Książka została podzielona na następujące części:
Tom 1: 582-stronicowe Wprowadzenie i Tekst
Tom 2: 459-stronicowa Książka ćwiczeń dla studentów
Tom 3: 80-stronicowy Podręcznik dla nauczycieli i Wyjaśnienie pojęć
"Kurs cudów" to dzieło epokowe. Co sprawia, że jest takie wyjątkowe "Kurs cudów" prowadzi czytelnika ku zrozumieniu przyczyn jego WSZYSTKICH problemów. Ukazuje, że problemy te u każdego człowieka mają dokładnie to samo źródło. "Kurs cudów" objaśnia również krok po kroku sposób wyjścia z labiryntu w jaki sami siebie wprowadziliśmy i prowadzi do odczynienia całego naszego błędnego myślenia. "Kurs cudów" daje całkiem konkretne wskazówki co do tego, jakie myśli są dla nas korzystne, a jakich należy z całą stanowczością unikać. To prowadzi do dogłębnego rozpoznania kim naprawdę jesteśmy, całkowicie uwalnia od lęku i wprowadza prawdziwą miłość do naszego życia. Zwraca nam też to, do czego nieustannie tęskni nasze najgłębsze Ja - wolność, dobrobyt, prawdę, ufność, stałość, pewność. Celem"Kurs cudów"jest dostrzeżenie przez nas własnej doskonałości i osiągnięcie mistrzostwa.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Centrum Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x0cm Ilość stron: 1184 Waga: 0.5 kg EAN: 9788360280805

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie