Skup książek we Wrocławiu
Siedziba we WROCŁAWIU, Krzyki, ul. Tarnogajska 5

Osoba kontaktowa:

Łukasz Ragan

Telefon:664 008 300  -Wrocław, Opole, Legnica, Lubin, Głogów, Kędzierzyn-Koźle, Jelenia Góra, Wałbrzych, Brzeg, Strzelce Opolskie, Kluczbork

e-mail: wroclaw@skupksiazek.pl - Prosimy o podanie miejscowości w tytule e-maila


Dzwońcie i mailujcie już dziś! Szybka wycena na miejscu u klienta. Dobre ceny. Gotówka. Załadunek i transport gratis.
Zabieramy wszystkie książki!

Antykwariat ze skupem książek online

Tezeusz.pl to niezwykłe miejsce, które w dużym skrócie można określić jako skup książek. Jest to jednak zbyt wąskie określenie i nie oddaje w pełni tego, czym się zajmujemy. Wiedzą o tym wszyscy, którzy zetknęli się już z naszymi usługami. Szczególnie dobrze zna nas jednak województwo dolnośląskie. Jest to dla nas bardzo ważny region.

Nie tylko antykwariat

Firma Tezeusz.pl, oprócz tego, że jej główną działalnością jest skup książek oraz ich późniejsza odsprzedaż, zajmuje się również czymś o wiele ważniejszym. Sprawiamy, że stare i nikomu niepotrzebne tomy nie giną na śmietnisku historii i na nowo stają się czymś, co cieszy się zainteresowaniem.

Jakimi książkami zajmujemy się w Tezeusz.pl?

Na samym początku zajmowaliśmy się literaturą naukową, ale szybko zauważyliśmy, że rynek wymaga od nas pewnego rodzaju otwartości, która nakazuje rozszerzenie profilu firmy. Tak więc teraz, oprócz książek naukowych znajdziesz u nas:

  • beletrystykę,

  • literaturę popularnonaukową,

  • poradniki,

  • książki dla dzieci,

  • i wiele innych.

Nie ograniczamy się do jednego gatunku i uważamy, że każda książka może znaleźć swojego amatora. Wystarczy tylko dobrze poszukać. Nie ma dla nas zbyt starych egzemplarzy. W każdym znajdujemy coś wyjątkowego.

Co sprawia, że Tezeusz.pl odnosi sukcesy?

Przede wszystkim to, że nie zawyżamy naszych cen. Kierujemy się zasadą uczciwości zarówno w skupie i sprzedaży książek. Chcemy być konkurencyjni dla naszych klientów i sprawiać, że to do nas będą kierować się w przypadku chęci kupienia ciekawej książki. Wasza satysfakcja jest naszym priorytetem.

Tezeusz.pl i Wrocław

Wrocław to szczególne miasto. Ma na to wpływ jego historia oraz to, że jest dużym ośrodkiem akademickim. We Wrocławiu można poczuć wszechobecnie panujący głód wiedzy. Ludzie z tego regionu chętnie sięgają po używane książki z różnych kategorii i poszerzają swoje horyzonty. Bardzo nas to cieszy, ponieważ dzięki Wam nasz antykwariat może swobodnie funkcjonować. Serdecznie zapraszamy po najlepsze używane książki w sieci!


Więcej informacji

Biuro Obsługi Klienta - oferta i zamówienia. Zadzwoń!
tel. 604 33 18 47
tel. 18 33 13 613

Kategorie książek

Biuro Obsługi Klienta
+48 604 33 18 47 lub (18) 33 13 613
Antykwariat internetowy

Nasz cel


Naszym celem jest gromadzenie oraz dystrybucja wartościowej literatury. Nasz antykwariat oferuje wyłącznie książki o dużej wartości merytorycznej oraz estetycznej. Dokładnie selekcjonujemy trafiające do naszej oferty pozycje – nabywamy jedynie najlepsze księgozbiory profesorskie i inteligenckie w całym kraju.


Nasze książki


Książki naukowe, popularno-naukowe i profesjonalne to nasza specjalność. Swoją działalnością staramy się objąć wszystkie dziedziny naukowe. Posiadamy też bogaty i stale uzupełniany zbiór antyków, czyli książek sprzed roku 1950. W naszym antykwariacie gromadzimy także wyjątkowe pozycje dla kolekcjonerów.


Nasza kadra


Nasza profesjonalna kadra to w większości humaniści - absolwenci filozofii, socjologii, filologii polskiej, religioznawstwa, bibliotekoznawstwa,komunikacji społecznej, historii czy pedagogiki. Jesteśmy zatem możliwie najlepiej przygotowani do tego, by należycie wypełniać swoją misję! Przekonaj się o jakości naszych usług!
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Zapraszamy do niezależnego katolickiego portalu opinii. Porozmawiaj o życiu i wierze!