Skup książek w Łodzi
Siedziba w Łodzi
Osoba kontaktowa:
Paweł Zakrzewski

Telefon:694 450 250  - Łódź, województwo Łódzkie

e-mail: lodz@skupksiazek.pl - Prosimy o podanie miejscowości w tytule e-maila
Dzwońcie i mailujcie już dziś! Szybka wycena na miejscu u klienta. Dobre ceny. Gotówka. Załadunek i transport gratis. Zabieramy wszystkie książki!

Skup używanych książek – antykwariat internetowy


Nasz antykwariat to miejsce, w którym książki są najważniejsze. Dbamy o nie jak nikt inny i są w centrum naszych zainteresowań. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z tego, jak nasza działalność została przyjęta przez Łódź i mieszkańców tego pięknego miasta.

Antykwariat Tezeusz.pl – czym się zajmujemy?


Tezeusz.pl to idealne miejsce dla osób, których interesuje skup używanych książek. Zajmujemy się odkupywaniem od właścicieli starych i niepotrzebnych książek, by sprawić, że znów będą chciane. W wymagających przypadkach reperujemy odkupione tomy i wystawiamy je na sprzedaż. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do bardzo starych i ciekawych pozycji.

Każdy znajdzie coś dla siebie


W Tezeusz.pl zawsze skupialiśmy się na książkach naukowych. Ze względu jednak na to, że rynek czytelniczy się zmienia, musieliśmy otworzyć naszą działalność na pozycje innego typu. W związku z tym w ofercie Tezeusz.pl znajdziesz teraz:

  • beletrystykę
  • książki popularnonaukowe
  • książki dla dzieci
  • poradniki
  • i wiele innych

Staramy się tak dobierać książki, które wystawiamy na sprzedaż, by w naszej ofercie panowała jak największa różnorodność. Takie podejście daje nam możliwość sprostania wymaganiom klientów.

Używane książki w dobrych cenach


Internetowy antykwariat pozwala nam na minimalizowanie kosztów oraz sprzedaż książek w niższych cenach. Nasi klienci bardzo często są zdziwieni tym, jak tanio odsprzedajemy niektóre egzemplarze. Takie zarządzanie firmą jest ściśle związane z tym, jak postrzegamy naszą rolę na rynku. Musimy zarabiać, ale czujemy, że mamy pewnego rodzaju misję. Uważamy, że książka jako ginący już nośnik informacji zasługuje na wyjątkowe traktowanie.

Sprzedaj lub kup książkę w Tezeusz.pl!


Jeżeli więc szukasz miejsca, w którym kupisz lub sprzedasz używane książki w atrakcyjnych cenach, koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.

Więcej informacji

Biuro Obsługi Klienta - oferta i zamówienia. Zadzwoń!
tel. 604 33 18 47
tel. 18 33 13 613

Kategorie książek

Biuro Obsługi Klienta
+48 604 33 18 47 lub (18) 33 13 613
Antykwariat internetowy

Nasz cel


Naszym celem jest gromadzenie oraz dystrybucja wartościowej literatury. Nasz antykwariat oferuje wyłącznie książki o dużej wartości merytorycznej oraz estetycznej. Dokładnie selekcjonujemy trafiające do naszej oferty pozycje – nabywamy jedynie najlepsze księgozbiory profesorskie i inteligenckie w całym kraju.


Nasze książki


Książki naukowe, popularno-naukowe i profesjonalne to nasza specjalność. Swoją działalnością staramy się objąć wszystkie dziedziny naukowe. Posiadamy też bogaty i stale uzupełniany zbiór antyków, czyli książek sprzed roku 1950. W naszym antykwariacie gromadzimy także wyjątkowe pozycje dla kolekcjonerów.


Nasza kadra


Nasza profesjonalna kadra to w większości humaniści - absolwenci filozofii, socjologii, filologii polskiej, religioznawstwa, bibliotekoznawstwa,komunikacji społecznej, historii czy pedagogiki. Jesteśmy zatem możliwie najlepiej przygotowani do tego, by należycie wypełniać swoją misję! Przekonaj się o jakości naszych usług!
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Zapraszamy do niezależnego katolickiego portalu opinii. Porozmawiaj o życiu i wierze!