Promocje

Serdecznie zapraszamy do zakupów w Antykwariacie i Księgarni Tezeusza

Jako antykwariat posiadamy ponad 120 000 unikatowych książek używanych na najwyższym poziomie merytorycznym oraz estetycznym. Dzięki temu, iż jesteśmy także księgarnią oferujemy Państwu dodatkowo najbardziej wartościowe tytuły pojawiające się na polskim rynku wydawniczym. Nasza oferta w chwili obecnej obejmuje blisko 200 000 tytułów, w tym około 120 000 tytułów książek używanych oraz prawie 80 000 książek nowych. Oferujemy Państwu książki niemal ze wszystkich dziedzin począwszy od nauk humanistycznych, poprzez literaturę piękną, nauki: społeczne, ścisłe i inżynieryjne, książki sprzed 1950 roku, na bogato zdobionych albumach skończywszy.

Naszym największym atutem jest to, że dajemy Państwu możliwość dokonania wyboru pomiędzy zakupem książki używanej lub nowej. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Ci w wybraniu dzieła spełniającego Twoje oczekiwania.


- PRYWATNA BIBLIOTECZKA TWOICH MARZEŃ - stwórz ją razem z nami!Antykwariat i Księgarnia Tezeusza oferuje Państwu możliwość stworzenia prywatnej biblioteki, w której znajdą się dzieła zaspakajające Państwa oczekiwania, zarówno merytoryczne, jak i estetyczne. Staniemy się Państwa osobistymi doradcami, pomożemy w wyborze dzieł leżących w kręgu Państwa zainteresowań.
Zapewniamy dobór takich książek, które wzbudzą w Państwu same pozytywne emocje, będą „narzędziem” inspiracji, a Goście, którzy będą mieli okazję zobaczyć stworzoną przez nas biblioteczkę z pewnością będą nią zachwyceni.

Poznaj szczegóły oferty- WYSYŁKA GRATISPrzy zakupie książek na kwotę powyżej 200 zł otrzymasz od nas PRZESYŁKĘ GRATIS.


(Nie dotyczy przesyłek pobraniowych).


- Dołącz do grona INDYWIDUALNYCH KLIENTÓW Antykwariatu i Księgarni Tezeusza!

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza każdego stara się traktować w sposób szczególny, z tego też powodu stworzyliśmy OFERTĘ DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO.

W jej ramach możesz otrzymać od nas 15% RABATU na zakup wszystkich książek używanych dostępnych w Antykwariacie i Księgarni Tezeusza oraz darmową wysyłkę każdego zamówienia.

Poznaj szczegóły promocji- KSIĄŻKA - NAJLEPSZYM PREZENTEM DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH!


Chcesz sprawić radość bliskiej Ci osobie, okazać jej wdzięczność oraz uczucie jakim Ją darzysz? Wywołaj uśmiech na Jej twarzy dzięki pomocy Antykwariatu i Księgarni Tezeusza! Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w dokonaniu wybory idealnego prezentu książkowego, który będzie luksusowym dobrem, a nie zwykłym przedmiotem. Wiemy bowiem, iż idealny prezent jest raczej wyjątkiem, a nie regułą!

Poznaj szczegóły oferty- Zakupy bez ryzyka


Antykwariat i Księgarnia Tezeusza oferuje Ci ZAKUPY BEZ ŻADNEGO RYZYKA!Jeśli książka, którą u nas zakupisz nie spełnia Twoich oczekiwań do 7 dni możesz ją zwrócić. Pamiętaj, z zawartej transakcji zawsze możesz się wycofać, nawet gdy książka jest już w Twoich rękach.

Poznaj szczegóły promocji
Wielu ludzi woli robić zakupy na Allegro, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na tej platformie aukcyjnej - Tezeusz na Allegro

Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły promocji związanych z Państwa konkretnym zakupem prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta:

+48 604 33 18 47 oraz 18 33 13 613 lub 18 26 70 087Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00–17.00, w soboty 6.00 - 15.00.

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Obsługi Klienta - oferta i zamówienia. Zadzwoń!
tel. 18 26 70 087
tel. 604 33 18 47
tel. 18 33 13 613

Kategorie książek

Biuro Obsługi Klienta
+48 604 33 18 47 lub (18) 33 13 613
Antykwariat internetowy

Nasz cel


Naszym celem jest gromadzenie oraz dystrybucja wartościowej literatury. Nasz antykwariat oferuje wyłącznie książki o dużej wartości merytorycznej oraz estetycznej. Dokładnie selekcjonujemy trafiające do naszej oferty pozycje – nabywamy jedynie najlepsze księgozbiory profesorskie i inteligenckie w całym kraju.


Nasze książki


Książki naukowe, popularno-naukowe i profesjonalne to nasza specjalność. Swoją działalnością staramy się objąć wszystkie dziedziny naukowe. Posiadamy też bogaty i stale uzupełniany zbiór antyków, czyli książek sprzed roku 1950. W naszym antykwariacie gromadzimy także wyjątkowe pozycje dla kolekcjonerów.


Nasza kadra


Nasza profesjonalna kadra to w większości humaniści - absolwenci filozofii, socjologii, filologii polskiej, religioznawstwa, bibliotekoznawstwa,komunikacji społecznej, historii czy pedagogiki. Jesteśmy zatem możliwie najlepiej przygotowani do tego, by należycie wypełniać swoją misję! Przekonaj się o jakości naszych usług!
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Zapraszamy do niezależnego katolickiego portalu opinii. Porozmawiaj o życiu i wierze!