Gwarancja i zwroty


ZwrotyPrzyjmujemy zwroty towarów w terminie do 10 dni roboczych od daty otrzymania towaru. W sytuacji, gdy zechcą Państwo zwrócić towar, prosimy o informację przed zwróceniem towaru. Otrzymają Państwo od nas kodu reklamacji (nr wysyłany poprzez e-mail). Mają Państwo 14 dni na odesłanie towaru. Odsyłają Państwo towar na własny koszt, a także odpowiadają za odpowiednie zabezpieczenie towaru w transporcie. Do przesyłek ze zwracanym towarem prosimy dołączyć paragon fiskalny oraz wydruk kodu reklamacji z napisanym na nim oświadczeniu o odstępie od zakupu wraz z numerem konta bankowego, na który mamy dokonać zwrotu. Pieniądze zostaną zwrócone nie później niż w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na wskazane przez Państwa konto.

GwarancjaWszystkie towary sprzedawane przez nasz Antykwariat objęte są gwarancją. Jeżeli przedmiotem sprzedaży jest towar używany wedle art. 7 wyżej wymienionej ustawy stanowi, iż sprzedawca nie odpowiada z niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący wiedział o tej niezgodności, lub oceniając rozsądnie powinien był wiedzieć. W przypadku gdy wada towaru nie została uwzględniona w opisie przedmiotu, mają Państwo prawo dokonać jego zwrotu, wcześniej informując nas, w formie pisemnej, o niezgodności zakupionego towaru z faktycznym jego stanem. Do przesyłki ze zwracanym towarem prosimy dołączyć paragon fiskalny – w razie jego braku reklamacje nie będą uwzględniane. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w jak najszybszym czasie, jednak najpóźniej do 14 dni roboczych od momentu otrzymania od Państwa przesyłki. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Sprzedawca zobowiązuje się zwrócić koszty zakupionego przedmiotu.

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Antykwariat Tezeusza posiłkując się następującymi artykułami: Art. 7. 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań.

Nasze zasady:1. U nas opłata za przesyłkę jest realnym kosztem wysłania i zapakowania książki. Nie czerpiemy z niej zysków.
2. Nasz wykwalifikowany zespół zawsze stara się rzetelnie i szczegółowo ocenić stan książki.
3. Zawsze pokazujemy realne zdjęcia książek.
4. Każdy Kupujący traktowany jest indywidualnie.
5. Jesteśmy otwarci na sugestię i propozycję od Państwa.
6. Jako miłośnicy książek oferujemy Państwu pozycję, którzy sami z chęcią zakupilibyśmy i z przyjemnością przeczytaliśmy.
7. Staramy się dostarczać przesyłki w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty.
8. Nasze przesyłki są bezpiecznie i profesjonalnie zapakowane.
9. Zapewniamy całodobowy kontakt z klientem.
10. Uwzględniamy wszystkie reklamację.

ReklamacjeJeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat reklamacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 604-331-847

Ocena książek


  • „bardzo dobry” – książka pochodząca z „drugiej ręki”, ale nie nosząca śladów używania;
  • „bardzo dobry- „ – książka pochodząca z „drugiej ręki”, nosząca nieznaczne ślady czytania, lekkie zabrudzenia lecz nie uszkodzona mechanicznie;
  • „dobry+” – książka pochodząca z „drugiej ręki”, mająca lekkie uszkodzenia lub mankamenty powstałe w skutek czytania;
  • „dobry” - książka pochodząca z „drugiej ręki”, nosząca ślady używania takie jak zabrudzenia, lekkie uszkodzenia mechaniczne
  • „dobry - ” - książka pochodząca z „drugiej ręki”, nosząca ślady używania takie jak zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne, sklejenia

Nasz Antykwariat nie wystawia książek w złym stanie technicznym np. nieczytelnym tekstem czy wypadającymi kartkami.


Biuro Obsługi Klienta - oferta i zamówienia. Zadzwoń!
tel. 18 26 70 087
tel. 604 33 18 47
tel. 18 33 13 613

Kategorie książek

Biuro Obsługi Klienta
+48 604 33 18 47 lub (18) 33 13 613
Antykwariat internetowy

Nasz cel


Naszym celem jest gromadzenie oraz dystrybucja wartościowej literatury. Nasz antykwariat oferuje wyłącznie książki o dużej wartości merytorycznej oraz estetycznej. Dokładnie selekcjonujemy trafiające do naszej oferty pozycje – nabywamy jedynie najlepsze księgozbiory profesorskie i inteligenckie w całym kraju.


Nasze książki


Książki naukowe, popularno-naukowe i profesjonalne to nasza specjalność. Swoją działalnością staramy się objąć wszystkie dziedziny naukowe. Posiadamy też bogaty i stale uzupełniany zbiór antyków, czyli książek sprzed roku 1950. W naszym antykwariacie gromadzimy także wyjątkowe pozycje dla kolekcjonerów.


Nasza kadra


Nasza profesjonalna kadra to w większości humaniści - absolwenci filozofii, socjologii, filologii polskiej, religioznawstwa, bibliotekoznawstwa,komunikacji społecznej, historii czy pedagogiki. Jesteśmy zatem możliwie najlepiej przygotowani do tego, by należycie wypełniać swoją misję! Przekonaj się o jakości naszych usług!
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Zapraszamy do niezależnego katolickiego portalu opinii. Porozmawiaj o życiu i wierze!