Bezpieczeństwo

Dane firmy:

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza

Andrzej Miszk

34-734 Kasinka Mała 657

NIP 675 128 86 54

REGON 121563347

Tel.+48 604 33 18 47 oraz (18) 33 13 613

FAX: 18 54 17 311


Firma prowadzi działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej dokonanego w dniu 4 lipca 2011 przez Wójta Gminy Mszana Dolna pod nr 2578/2011


Od Lipca 2012 nasza firma jest zarejestrowanym użytkownikiem na Allegro.pl i w łatwy sposób można nas zweryfikować, poprzez komentarze i stronę o mnie.

Zawsze kiedy masz wątpliwości skontaktuj się z nami.

Bezpieczeństwo Twoich transakcji i pieniędzy jest dla nas kluczowe


PayU S.A. i Pay Pal jako operatorzy finansowi nie przechowują ani nie przekazują kontrahentom danych dotyczących kart płatniczych i kont bankowych. Żadne dane typu: numer karty płatniczej czy numer i stan Twojego konta, nie są przekazywane osobom, z którymi dokonujesz transakcji.

PayU oraz Pay Pal korzystają z bezpiecznego połączenia SSL - dzięki temu wszystkie informacje, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.


BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie przez AiK celu realizacji zamówień w sklepie internetowym www.tezeusz.pl i działań marketingowych AiK – takie info jest u nas w sklepie.Dlaczego w naszym antykwariacie internetowym kupuje się bezpiecznie?


Priorytetem w naszym sklepie jest zadowolenie Czytelników, zaopatrujących się w książki, w naszym antykwariacie wysyłkowym. Tysiące zadowolonych klientów może zapewnić Państwa o bezpieczeństwie i profesjonalizmie naszej firmy. Przekazane przez Państwa dane osobowe są przetwarzane przez sklep tezeusz.pl z siedzibą w Kasince Małej 657. Państwa dane służą do realizacji zamówienia. Wyjątkiem od reguły jest to, jeśli wyrażą Państwo zgodę na otrzymywanie newslettera bądź informacji reklamowych dotyczących nowości i promocji w sklepie. Państwa dane osobowe nie będą udostępniane osobą trzecim dla celów marketingowych. Dostęp do założonego, w naszym sklepie, konta ma jedynie jego właściciel. Mają Państwo prawo do wglądu w swoje dane osobowe i ich modyfikację. W przypadku prośby o przypomnienie hasła, otrzymują Państwo e-mail generowany automatycznie, żaden z naszych pracowników nie ma wglądu w hasła.

Każda przesyłka traktowana jest indywidualnie. Mogą Państwo wybrać dwie dogodne opcję wysyłki: Pocztę Polską oraz Kuriera. Książki zawsze pakowane są w koperty lub pudełka wypełnione folią bąbelkową. Nawet jeśli Twój listonosz jest "mistrzem dewastacji" nie da rady naszemu opakowaniu.

Wysyłane przez nas książki objęte są gwarancją, możliwe są również uzasadnione zwroty towarów. Płatności za przesyłki mogą Państwo dokonywać za pomocą PayU, bezpośrednio na nasze konto bankowe, a także przy odbiorze przesyłki wybierając opcję "za pobraniem".
Biuro Obsługi Klienta - oferta i zamówienia. Zadzwoń!
tel. 18 26 70 087
tel. 604 33 18 47
tel. 18 33 13 613

Kategorie książek

Biuro Obsługi Klienta
+48 604 33 18 47 lub (18) 33 13 613
Antykwariat internetowy

Nasz cel


Naszym celem jest gromadzenie oraz dystrybucja wartościowej literatury. Nasz antykwariat oferuje wyłącznie książki o dużej wartości merytorycznej oraz estetycznej. Dokładnie selekcjonujemy trafiające do naszej oferty pozycje – nabywamy jedynie najlepsze księgozbiory profesorskie i inteligenckie w całym kraju.


Nasze książki


Książki naukowe, popularno-naukowe i profesjonalne to nasza specjalność. Swoją działalnością staramy się objąć wszystkie dziedziny naukowe. Posiadamy też bogaty i stale uzupełniany zbiór antyków, czyli książek sprzed roku 1950. W naszym antykwariacie gromadzimy także wyjątkowe pozycje dla kolekcjonerów.


Nasza kadra


Nasza profesjonalna kadra to w większości humaniści - absolwenci filozofii, socjologii, filologii polskiej, religioznawstwa, bibliotekoznawstwa,komunikacji społecznej, historii czy pedagogiki. Jesteśmy zatem możliwie najlepiej przygotowani do tego, by należycie wypełniać swoją misję! Przekonaj się o jakości naszych usług!
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Zapraszamy do niezależnego katolickiego portalu opinii. Porozmawiaj o życiu i wierze!